GearBest Xiaomi Kupon Haziran 2020

Tüm Sitede %10 İndirim

Tüm Sitede %10 İndirim

Son kontrol: 6/06/2020

GearBest.com’dan bir Xiaomi telefon veya herhangi bir diğer Xiaomi ürününü satın alırken %8 indirim almak için GearBest Xiaomi promosyon kodundan yararlanın.

Şu anki en iyi GearBest Xiaomi Promosyon Kodları:

ÜrünİndirimGearBest Xiaomi Kupon
Xiaomi%10Kupon alın

xiaomi

Xiaomi Promosyon Kodunun GearBest’te nasıl kullanılacağı

Xiaomi ürünlerinizde indirimden faydalanmak için, GearBest Xiaomi Promosyon Kodunun nasıl kullanılacağını açıklayan şu adımları takip edin:

  1. GearBest.com’dan ilginizi çeken Xiaomi ürünlerini seçin
  2. Sepetinizi onaylayın
  3. GearBest promosyon kodunu “kupon” alanına girin.
  4. Seçtiğiniz ödeme yöntemiyle siparişinizin ödemesini yapın.

GearBest GearBest Xiaomi Promosyon Kodu 2020 Promosyon Kodu ve Kuponunun Kullanılabileceği Xiaomi Ürünleri

GearBest indirim kuponu, sitede satılan tüm Xiaomi ürünlerinde kullanılabilir.

Akıllı Telefonlar

Kupon ve GearBest promosyon kodu, tabii ki, markaya çok ilgi çekmiş üründe uygulanabilir: akıllı telefon. Bu nedenle, fiyat ve modeline bağlı olarak Xiaomi telefonunuzda yaklaşık 30 € indirimden yararlanabilirsiniz. Günümüzde en yaygın modeller şunlardır: Mi Mix 3, Black Shark, Redmi Note 6 Pro, Mi 8 Pro, Mi 8 Lite, Pocophone F1, Mi A2 Lite (Redmi 6 Pro), Mi Max 3, Mi Pad 4, Mi Pad 4 Plus, Redmi 6, Redmi 6A, Mi 8 Explorer, Mi 8, Mi 8 SE, Mi Mix 2S, Redmi Note 5 (Pro), Redmi 5A, Mi Mix, ve Mi A1.

Ev Otomasyonu

Xiaomi düşük fiyatlı ev otomasyon ürünleriyle de bilinmektedir. Xiaomi – GearBest sayesinde – fiyatları daha da cazip kılan promosyon kuponlarına ek olarak agresif fiyatlandırması sayesinde ev otomasyonunu herkes için erişilebilir hale getirdi. Marka, özellikle robot süpürge ve Apple TV’ye bir alternatif sunan TV Box gibi ürünlerle de dikkat çekiyor.

Elektrikli Scooter

Xiamo, Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri’nde oldukça başarı gösteren M365’in piyasaya sürülmesiyle birlikte elektrikli scooter pazarına da el attı.

Dizüstü Bilgisayarlar

Çin menşeili marka aynı zamanda Xiaomi Air 13, Mi Air, Notebook Air ve the Mi Gaming gibi apple ürünlerinin tasarımından etkilenmiş ürünleriyle dizüstü bilgisayar pazarında da varlığını sürdürüyor.
Xiaomi, GearBest sitesinde bulabileceğiniz ve bir kupon kullanarak indirimle satın alabileceğiniz kulaklık ve bağlantı kabloları gibi ürünler de sunuyor.

Xiaomi Kupon Kodu: Sıkça Sorulan Sorular

Xiaomi kuponumu GearBest’in diğer özel teklifleriyle birleştirebilir miyim?

Telefon veya başka bir Xiaomi ürünü satın almak için promosyon kodu kullanırken GearBest’in özel tekliflerinden ve anlaşmalarından da faydalanmak mümkündür. Yani, her iki indirim de alımınıza uygulanır.

Zaten GearBest müşteriyim, Xiaomi indirim kodu kullanabilir miyim?

GearBest promosyon kodları sadece yeni müşteriler için ayrılmamıştır, yani zaten bir GearBest müşterisi iseniz dahi kodları kullanabilirsiniz.

GearBest’te başka marka ürünleri satın almak için promosyon kodu kullanabilir miyim?

Gear-kupon.com, GearBest kataloğunun tamamı için promosyon kodları sunar, daha fazla bilgi için web sitesinin ana sayfasını ziyaret edebilirsiniz.